Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

czech austria germany


 

100% TOVARU JE SKLADOM 

EXPEDUJEME DO 3 DNÍ


 

 

POŠTOVNÉ UŽ OD 1,9€


 

 

PRI OBJEDNÁVKE NAD 55 DOPRAVA ZDARMA

 


 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT


 

 

VŠETKO O NÁKUPE


 

 

AKTUALITY

 

 

 

DOPRAVA


 

 

NOVÝ TOVAR

 

 

 

PARTNERI:


 

 

karavan family cestovanie blog

 

 DOPRAVA - POŠTOVNÉ - ČAS DODANIA

 

 

Objednávky s doručením do Slovenskej republiky:


 


Výdajné miesta v SR Kuriér
platba na účet 1,95EUR

 

3,40EUR


dobierka

(úhrada pri prevzatí)

3,20EUR

(1,95+1,25dobierka)

4,40EUR

(3,40+1 dobierka)

objednávky nad 55e zdarma zdarma

 

 

Ceny sú platné pre objednávky s hmotnosťou do 5kg.

Väčšie zásielky riešime individuálne - budeme Vás kontaktovať a oznámime pred odoslaním cenu dopravy za zásielku ťažšiu ako 5 kg.

Orientačná cena pre zásielky nad 5kg je 6,40 eur. Platí pre zásielky do 10 kg.

Orientačná cena pre zásielky nad 10 kg je 9,60 eur. Platí pre zásileky do 15 kg.


Spôsoby platby:


  • Platba prevodom na účet - ak ste zvolili platbu na účet, poprosíme Vás o úhradu zaslanej mailovej výzvy na číslo účtu 2500173345/8330, IBAN SK5483300000002500173345  SWIFT: FIOZSKBAXXX, vedení u Fio banka a.s.. Po pripísaní úhrady na náš účet budete informovaný mailom a Vaša zásielka bude expedovaná. Platba prevodom je bez poplatku.

 

  • Zaslanie na dobierku - ak ste zvolili platbu na dobierku sumu za tovar uhradíte pri prevzatí tovaru priamo Kuriérovi  alebo pracovníkom výdajného miesta. O expedovaní objednávky vás budeme informovať mailom.

 

 

 

Spôsob dopravy:


  • Kuriér - tovar bude doručený priamo k Vám domov/do práce (na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke, ako dodaciu adresu) a to v pracovné dni v čase od 8 do 18 hod. O Vašej zásielke dostanete od prepravcu SMS/email avízo – informáciu o príchode zásielky, výške dobierkovej sumy, lehote dodania.

 

  • Doručenie na Výdajne miesto -tovar si môžete vyzdvihnúť aj na výdajných miestach v SR. O tom, že tovar je už na Vami vybranej pobočka, a že si ho môžete vyzdvihnúť, Vás budú prostredníctvom SMS a/alebo mailu informovať pracovníci Výdajného miesta.

 

 

 

Doba dodania

 

Všetok tovar z eshopu je skladom.

Ak nie je dodacia lehota uvedená pri produkte, platí, že predávajúci dodá kupujúcemu tovar najneskôr do 30 dní; zvyčajná doba odoslania tovaru je do 3 dní od prijatia objednávky, (v prípade objednávky na dobierku) alebo od pripísania úhrady na účet predávajúceho (v prípade platby vopred).

 

 

 

Objednávky s doručením do Českej republiky prijímame z eshopu www.nafotkycz.cz 

 

Objednávky s doručením do ostatných štátov EU prijímame z eshopu www.albenrahmen.com