czechaustriagermany
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi, 8-16)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 65,00 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Všeobecné pravidlá súťaží organizovaných spoločnosťou ROKIJA sro na Facebooku
Všeobecné pravidlá súťaží organizovaných spoločnosťou ROKIJA sro na Facebooku


1.Usporiadateľ


ROKIJA s. r. o., Kopčianska 63, Bratislava 851 01. IČO 46000500, DIČ 2023184801. Tel. 0911 991 514, e-mail: info@nafotky.sk. Zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 70385/B, prevádzkovateľ e -shopov  www.nafotky.sk, www.nafotkycz.cz, www.albenrahmen.com

 

 

2.Trvanie súťaže


Súťaž sa uskutoční v období od .... do ... /bude uvedené pri jednotlivých súťažiach/

 

 

 

3. Spôsobilosť


Súťaže sa môžu zúčastniť len fyzické osoby, ktorých spôsobilosť na právne úkony nie je súdnym rozhodnutím úplne ani čiastočne obmedzená. Zamestnanci a rodinní príslušníci ROKIJA s.r.o. sa súťaže nemôžu zúčastniť.

 


4. Ako možno vyhrať


Podmienkou súťaže je:
- bude presne špecifikované pri jednotlivých konkrétnych súťažiach

 

 

5. Výhry


- bude presne špecifikované pri jednotlivých konkrétnych súťažiach

 

 

6. Žrebovanie


Žrebovanie sa uskutoční -  bude presne špecifikované pri jednotlivých konkrétnych súťažiach

 

 


7. Účastníci


Účastníci tejto súťaže sa jej zúčastňujú s vedomím, že nemôžu požadovať výhru v inom rozsahu, okrem rozsahu, aký určí Usporiadateľ. Účastníci tejto súťaže sú si súčasne vedomí toho, že v zmysle § 845 Občianskeho zákonníka č. 40/1964 Zb. v platnom znení nemožno výhry vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.

 

 

8. Chyby a poškodenia


V prípade tlačovej chyby, inej chyby alebo poškodenia informačných materiálov o tejto súťaži Usporiadateľ za toto nenesie zodpovednosť.

 

 


9. Ak je výherca neplnoletý


Ak je výherca neplnoletý, cenu obdrží po potvrdení výhry prostredníctvom svojho zákonného zástupcu, opatrovníka alebo splnomocneného zástupcu.

 

 


10. Odovzdanie výhier


Výhry budú odovzdané len tým účastníkom súťaže, ktorí dodržia pravidlá tejto súťaže, splnia podmienky v nich stanovené a ich nárok bude Usporiadateľom potvrdený. Výhry zo žrebovania budú doručené jednotlivým výhercom na ich adresu.

 

 


11. Daň z výhry


Ak hodnota výhry presiahne 350 Eur vrátane vykalkulovanej dane z príjmov, je výherca povinný zdaniť výhru v zmysle § 8 zákona č. 595/2003 Z.z. v platnom znení ako ostatný príjem v daňovom priznaní do 31. marca nasledujúceho roku po obdržaní výhry. Usporiadateľ, ako organizátor súťaže má povinnosť v zmysle § 8 ods. 10 cit. zákona oznámiť výhercovi hodnotu výhry alebo ceny (s DPH), ktorou je obstarávacia cena alebo vlastné náklady organizátora alebo poskytovateľa výhry.

 

 


12. Osobné údaje


Účastník zapojením sa do tejto súťaže dáva Usporiadateľovi v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlas na spracovanie svojich osobných údajov pre potreby tejto súťaže (predovšetkým evidencia víťazov súťaže – z hľadiska ich zaevidovania na účely účtovníctva z dôvodu úhrady výhry a na poskytovanie svojich osobných údajov na účely doručenia výhry získanej výhercom v tejto súťaži Usporiadateľom určenej tretej osobe, u ktorej Usporiadateľ výhry zakúpil), pre účely poštovného styku so súťažiacim a evidencie týchto údajov a v zmysle § 65 zákona č. 610/2003 Z.z. o elektronických komunikáciách súhlas na volanie alebo zasielanie SMS na číslo telefónu poskytnuté v registračnom formulári na účely priameho marketingu.
Účastník súťaže v prípade výhry dáva súhlas so zverejnením celého mena na www.nafotky.sk, www.nafotkycz.cz a na facebookovskej stránke usporiadateľa.

 

 


13. Umiestnenie pravidiel


Tieto oficiálne pravidlá súťaže sú k dispozícií na FB stránke usporiadateľa a zároveň sú uverejnené na www.nafotky.sk resp. www.nafotkycz.cz. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu týchto pravidiel. Účasťou v tejto súťaži vyjadrujú jej účastníci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s ich záväznosťou.

 

 


14. Prehlásenie


Spoločnosť Facebook nenesie voči účastníkom tejto súťaže žiadne záväzky. Usporiadateľ prehlasuje,  že súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.

 

 

 

ZOZNAM A PRAVIDLÁ JEDNOTLIVÝCH SÚŤAŽÍ:

 

 

 

 

 

Novinky z nášho eshopu - blog

DOVOLENKA 19.12.2019 - 2.1.2020
19.12.2019 Ostatné
DOVOLENKA 19.12.2019 - 2.1.2020
DOVOLENKA 19.12.2019 - 2.1.2020 čítať celé
Objednávky s doručením do Vianoc 2019
19.11.2019 Ostatné
Objednávky s doručením do Vianoc 2019
Objednávky s doručením do Vianoc 2019 čítať celé
Nové fotoalbumy  v eshope
22.08.2019
Nové fotoalbumy v eshope
Prázdniny sa nám pomaly končia, najvyšší čas pozakladať si fotky z dovoleniek do fotoalbumov a tie naj vystaviť doma vo fotorámiku. :) čítať celé
Novinky od Mascagni - fotorámiky
Novinky od Mascagni - fotorámiky
Koncom júla sme do nášho eshopu pridali tieto luxusné fotorámiky od Mascagni.... čítať celé
 
 
 

 

 

Naše prednosti

100% tovaru je skladom

Expedujeme do 3 dní

Poštovné už od 1,95e

Pri nákupe nad 65e doprava zdarma

Kontakt
(Po-Pi, 8-16)
© 2011 – 2019 nafotky.sk
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.